Сайт знаходиться на реконструкції Сайт знаходиться на реконструкції. Приносимо вибачення за тимчасові незручності


Супровід і аутсорсинг

inf_it_outsrc1.jpgРізноманіття обладнання і прикладних систем, бізнес-додатків, різних ІТ-сервісів збільшується з кожним днем. Сучасні компанії або змушені тримати свій штат фахівців (що далеко не завжди рентабельно і конкурентно в плані співвідношення ціна / якість) для підтримки роботи всієї системи, або періодично звертатися за допомогою до профільних компаніям. Розуміючи значимість якісної і безперебійної роботи ІТ-підрозділів - ми пропонуємо Вам довірити підтримку роботи своєї інфраструктури нам.

Наш більш ніж 10-річний досвід роботи на ринку Харкова, кваліфіковані фахівці, потужна інструментальна база - це гарантія якості сервісу і високого рівня послуг, що надаються.

КП «МІЦ» надає повний комплекс заходів по супроводу та обслуговування інформаційних систем замовника: від підтримки обладнання та ІТ-інфраструктури і закінчуючи управлінням інформаційною системою в цілому.

Ми забезпечуємо якісне і своєчасне вирішення проблем, що виникають при модернізації ІТ-систем, підтримуємо стабільну роботу всіх елементів ІТ-інфраструктури, гарантуємо супровід рішень, впроваджених у клієнтів.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте економію часу, зниження операційних витрат і підвищення ефективності за рахунок спеціалізації нашої компанії в наданні послуг в сфері супровід і аутсорсингу.

Ми забезпечуємо:

  • Надання ресурсів - унікальна команда наших ІТ-фахівців покриє дефіцит кваліфікованих кадрів вашої компанії, надавши все необхідне для рішень поставлених завдань на обумовлений термін.
  • Комплексну підтримку інформаційних систем, включаючи обладнання, операційних систем, бази даних та ін.
  • Управління та підтримку територіально розподілених комплексів та інформаційних систем. Повний супровід віддалених офісів.
  • Управління ІТ-інфраструктурою - адміністрування інфраструктури замовника на системному рівні.
 

Зовнішні новини