Сайт знаходиться на реконструкції Сайт знаходиться на реконструкції. Приносимо вибачення за тимчасові незручності


Структуровані кабельні системи

inf_it_sks.jpgКабельні системи лежать в основі всієї інформаційної інфраструктури сучасного підприємства.

Структурована кабельна система (СКС) - це технологія побудови сучасних високошвидкісних мереж передачі даних, голосу, відеоінформації, яка дозволяє оптимально організувати кабельну інфраструктуру з можливістю її подальшої модернізації без внесення істотних змін в побудовану інформаційну мережу.

Спроектований і побудований фахівцями КП «МІЦ» СКС не тільки гарантує функціонування всіх служб Вашого підприємства, а й забезпечує надійність і мінімальну вартість володіння кабельної інфраструктурою.

Основними перевагами СКС в порівнянні з окремими «цільовими» кабельних мереж є:

  • Універсальність - забезпечується підтримка всіх популярних протоколів і передача інформації в різних мережах і системах.
  • Мінімальні витрати на підтримку - грамотно спроектована і побудована СКС дозволяє з мінімальними витратами змінювати і нарощувати конфігурацію мережі протягом досить тривалого періоду (10-15 років).
  • Висока надійність і тривала стабільність параметрів - забезпечується за рахунок використання в СКС обладнання провідних світових виробників.

Переваги впровадження СКС фахівцями КП «МІЦ»:

  • Більш ніж десятирічний успішний досвід проектування і побудови СКС на ринку Харкова
  • Штат досвідчених проектувальників і інсталяторів кабельних систем, чия кваліфікація підтверджена міжнародними сертифікатами провідних світових виробників
  • Наявність найпотужнішою інструментальної бази для якісної інсталяції і тестування СКС
  • Використання при інсталяції СКС обладнання провідних світових виробників

Ми виконуємо проектування та встановлення СКС для підприємств самого різного рангу: великих і малих комерційних структур, банків, державних установ або промислових підприємств. При цьому ми пропонуємо економічні рішення для малих офісів і спеціалізовані рішення для промислових підприємств, що відрізняються високою стійкістю до вібрацій, температурних перепадів і електромагнітних завад.

Наші проекти відповідають всім існуючим вимогам і стандартам.

 

Зовнішні новини