Сайт знаходиться на реконструкції Сайт знаходиться на реконструкції. Приносимо вибачення за тимчасові незручності


Повідомити про корупційне правопорушення

Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти порушень «Антикорупційної програми» комунального підприємства «Міський інформаційний центр», корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а також інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете залишити відповідне повідомлення через внутрішні канали повідомлення, повідомлення повинно містити інформацією щодо конкретної особи (працівника підприємства), фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», Антикорупційної програми, які можуть бути перевірені.

Залишити повідомлення можливо через:

  • електронну поштову скриньку  uozkgiz@gmail.com;
  • спеціальну телефонну лінію (057) 760-77-11.
  • Спеціальна телефонна лінія працює з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 та в п'ятницю з 9:00 до 16:45 (перерва з 13:00 до 13:45).

Повідомити про можливі факти корупційних правопорушень, можна здійснити на особистому прийомі начальника сектор, за попереднім записом, щочетверга з 16 00 години до 18 00 години.

Служба з питань запобігання корупції Харківської міської ради

  • Цілодобова телефонна лінія для голосового повідомлення: (057) 725 80 05.
  • Спеціальна електронна поштова скринька: anticorxmr@city.kharkov.ua.
  • Телефон для повідомлень викривачів: (057) 725-35-94.
  • Електронна поштова скринька для повідомлень викривачів:  anticor.povidom@city.kharkov.ua.

Або перейдіть на форму.

 

Зовнішні новини