Сайт знаходиться на реконструкції Сайт знаходиться на реконструкції. Приносимо вибачення за тимчасові незручності


Аудит інформаційних систем

inf_it_ais1.jpgАудит інформаційних систем (ІС) - це системний процес отримання та оцінки об'єктивних даних про поточний стан ІС, дії і події, що відбуваються в ній, що встановлює рівень їх відповідності певному критерію (внутрішнім стандартам підприємства, вимогам національних і міжнародних стандартів) і надає результати замовнику в вигляді рекомендацій.

В даний час актуальність аудиту різко зросла. Перш за все, це пов'язано зі збільшенням залежності організацій від інформації і ІС. Ринок насичений апаратно-програмним забезпеченням, багато організацій в силу ряду причин бачать неадекватність раніше вкладених коштів в інформаційні системи і шукають шляхи вирішення цієї проблеми.

Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» надає комплексні послуги з аудиту ІС, що дозволяють домогтися максимальної віддачі від коштів, інвестованих в їх створення і обслуговування.

При аудиті ІС нашими фахівцями перевіряються використовуються підприємством інформаційні системи, системи безпеки, системи зв'язку із зовнішнім середовищем, а також корпоративна мережа на предмет її відповідності бізнес-процесів, що протікають в компанії. При цьому аналізуються і оцінюються ризики функціонування ІС.

Основні переваги, які отримує компанія при проведенні нашого аудиту:

  • Отримання рекомендації щодо оптимізації ІТ-інфраструктури та принципів управління ІТ на підприємстві
  • Підвищення прозорості процесів і взаємозв'язків між можливостями ІТ-служби та вимогами бізнес-підрозділів
  • Підвищення лояльності внутрішніх клієнтів ІТ-служби
  • Отримання простого інструментарію для планування та прийняття рішень

За результатами проведеного аудиту може бути відрегульовано генеральний напрямок розвитку ІТ-підрозділів організації.

 

Зовнішні новини