Сайт знаходиться на реконструкції Сайт знаходиться на реконструкції. Приносимо вибачення за тимчасові незручності


Аудит і IT-консалтинг

inf_it_ais.jpgУспішність будь-якої компанії в наш час багато в чому визначається вмінням ефективно використовувати сучасні технології та оперативно реагувати на нові потреби ринку. Інформаційні системи стають все більш значними елементами успішного бізнесу, а часто і його ключовими складовими. Їх статичність - це безумовний мінус на тлі стрімко змінюється картини світових ІТ-технологій.

Інформаційна система, яка швидко адаптується до нових потреб, сьогодні є одним з найважливіших конкурентних переваг. Не дивно, що реалії сучасного ринку викликали розвиток компаній, що надають такі послуги, як ІТ-консалтинг і ІТ-аудит.

КП «МІЦ» пропонує весь комплекс послуг (що включають it-консалтинг, it-аудит і т.д.) з підтримки і розвитку інформаційних систем, в тому числі розширення функціоналу програмної частини, адаптацію до нових вимог, обслуговування серверів і підтримку інфраструктури, інтеграцію зі сторонніми системами і виконання супутніх робіт.

Нами накопичено великий досвід підтримки інформаційних систем різного роду, включаючи системи автоматизації бізнесу, інтранет- і інтернет-системи. Нам довіряють такі великі організації як Харківська обласна державна адміністрація та Харківська міська рада і ми робимо все можливе, щоб виправдати їхню довіру.

Наші переваги в сфері аудиту та IT-консалтингу:

  • Прозора і зрозуміла схема роботи. Фахівець, що здійснює it-consulting або it-аудит вашого проекту завжди готовий обговорити будь-які виникаючі завдання, запропонувати оптимальний варіант їх вирішення, зробити оцінку за термінами і вартістю їх виконання.
  • Гарантована якість послуг. Всі модифікації вашої системи обов'язково проходять тестування і обкатку на нашому тестовому обладнанні, і тільки потім встановлюються на «живу» систему, після чого проводиться повторне тестування оновленої системи
  • Безперервна робота. Ми піклуємося про безперебійність роботи вашого бізнесу і вживаємо всіх необхідних заходів для того, щоб ваші інформаційні системи працювали без збоїв 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Нами накопичено великий досвід поновлення систем «на льоту», без відключення користувачів зовсім, або з відключенням на мінімально можливий час.

 

 

Зовнішні новини