Сайт знаходиться на реконструкції Сайт знаходиться на реконструкції. Приносимо вибачення за тимчасові незручності


Адміністрування інформаційних систем

inf_it_admin1.jpgПрацездатність і ефективність ІТ-інфраструктури сучасної компанії є запорукою її успішного функціонування і розвитку.


Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» пропонує Вам повний спектр послуг з адміністрування інформаційних систем і комплексне абонентське обслуговування - економічне і професійне рішення для забезпечення працездатності інформаційної системи Вашої компанії.

Сертифіковані спеціалісти (сертифікати AIS - HP StorageWorks, MCSA / MCSE 2000/2003, R & Mfreenet Certified Planner, CCNA, Oracle 10g DBA OCA, MCITP: Server Administrator, Microsoft Certified Solutions Expert 2012) нашої компанії роблять все, щоб Ваші комп'ютери, сервери і локальна мережу працювали безперебійно і швидко, а ваші дані були надійно захищені.

Ми забезпечуємо:

  • Застосування Unix-систем в роботі підприємства є високонадійним рішенням, що має низьку вартість володіння.
  • Встановлення та налаштування серверів на основі ОС Linux, FreeBSD.
  • Впровадження систем корпоративної електронної пошти з антивірусною і антиспамової фільтрацією на основі комерційного та безкоштовного ПО.
  • Підтримку серверів DNS.
  • Налаштування проксі-серверів, інтеграцію з Active Directory, ведення користувальницької статистики, контроль смуги пропускання.
  • Налаштування безпеки систем - firewall, виявлення аномального трафіку (IDS, IPS), NAT.
  • Організацію "віртуального офісу" - VPN-сервер, що дозволяє працювати з документами в офісі з будь-якої точки світу.
  • Моніторинг систем, каналів зв'язку.

Адміністратори нашої компанії є сертифікованими фахівцями найбільших фірм в області ІТ-послуг (HP, Microsoft, Cisco, Oracle та ін.) І мають багаторічний практичний досвід в організації робіт будь-якої складності.

Про масштаби нашої роботи і рівень професіоналізму говорить той факт, що на базі нашої компанії на цей момент створена і успішно функціонує найбільша і не має аналогів в Україні за складністю та багатьма іншими параметрами інформаційна система органів місцевого самоврядування - Єдина інформаційна система Харківської міської ради і його виконавчих органів (ЄІС ХМР).

Ми гарантуємо якість своїх послуг, професійний і своєчасний сервіс.

Сертифікати та нагороди IT-співробітників компанії (кілька прикладів)

 

Зовнішні новини