Сайт знаходиться на реконструкції Сайт знаходиться на реконструкції. Приносимо вибачення за тимчасові незручності


Новини

Інтернет і телефонія для нового дитячого садка на вул. Тобольської 63.
Інтернет і телефонія для нового дитячого садка на вул. Тобольської 63.
23 серпня 2018, 15:22

22 серпня Геннадій Кернес відкрив новий дитячий садок № 230 «Лісова казка», який розташований в Шевченківському районі міста по вул. Тобольська 63, де раніше розміщувалося районне управління праці та соціального захисту населення, перенесене в Центр послуг шевченківського району «Прозорий офіс».

Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» забезпечило надання послуг доступу до освітнього інформаційного системі і мережі Інтернет для цього дошкільного закладу.

Також для роботи дитячого садка забезпечена якісна цифровий телефонний зв'язок з міським номером 725-17-11.

Наше підприємство, будучи оператором Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів, спільно з Департаментів освіти Харківської міської ради побудувало в Харкові інформаційну систему установ освіти, яка охоплює понад 400 комунальних закладів освіти міста і забезпечує для їх роботи доступ до мережі Інтернет, електронну пошту і якісний голосовий зв'язок.

З питань підключення до інформаційних сервісів Ви можете звертатися до відділу продажів послуг департаменту інформатизації КП «МІЦ» по телефону 760-75-55.

 

Зовнішні новини