Сайт знаходиться на реконструкції Сайт знаходиться на реконструкції. Приносимо вибачення за тимчасові незручності


Новини

Інтернет і телефонія для нових амбулаторних відділень харківських лікарень.
Інтернет і телефонія для нових амбулаторних відділень харківських лікарень.
18 вересня 2018, 17:02

Минулого тижня заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан після реконструкції будівель і ремонту відкрила два нових філії лікувальних закладів на Новоселівці і в П'ятихатках - філія Міської лікарні № 3, розташований в Новобаварського районі міста по вул. Доватора 7, а в П'ятихатках на вул. Академіка Вальтера 8 - філія Міської лікарні № 28 та Міської дитячої поліклініки № 23.

Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» забезпечило амбулаторним відділенням лікарень якісну цифровий телефонний зв'язок, а також доступ до мережі Інтернет та необхідним інформаційних ресурсів.

Нові міські телефонні номери:

філії лікарні № 3 на вул. Доватора 7 - 725-57-60;

на вул. Академіка Вальтера 8, для філії лікарні № 28 - 725-54-80,

для філії дитячої лікарні № 23 - 725-54-79.

Наше підприємство, будучи оператором Єдиної інформаційної системи Харківської міської ради та її виконавчих органів, спільно з Департаментом охорони здоров'я Харківської міської ради побудувало в Харкові територіально-розподілену інформаційну систему закладів охорони здоров'я міста, яка охоплює більше 70 комунальних лікувальних закладів та забезпечує для їх роботи доступ до мережі Інтернет і якісний голосовий зв'язок.

З питань підключення до інформаційних сервісів Ви можете звертатися до відділу продажів послуг департаменту інформатизації КП «МІЦ» по телефону 760-75-55.

 

Зовнішні новини