Сайт знаходиться на реконструкції Сайт знаходиться на реконструкції. Приносимо вибачення за тимчасові незручності


Новини

Харківська міська рада та компанія Cisco підписали меморандум про співпрацю в реалізації проекту «Розумне місто»
Харківська міська рада та компанія Cisco підписали меморандум про співпрацю в реалізації проекту «Розумне місто»
4 лютого 2019, 17:30

31 січня Харківська міська рада та компанія Cisco почали спільну роботу над проектом «Розумне місто». Меморандум про співпрацю підписали міський голова Геннадій Кернес і один з директорів по реалізації компанії Cisco Маркус Віссман.

Компанія Cisco є світовим лідером в сфері мережевого обладнання та програмного забезпечення, яке використовується для створення інтернет-рішень, завдяки чому користувачі мають легкий доступ до інформації не дивлячись на різницю в часі і місці знаходження.

В результаті підписання меморандуму сторони домовилися прийняти спільну участь в цифровий трансформації інфраструктури Харкова шляхом розвитку інформаційно-комунікаційних технологій для становлення нашого міста, як національного орієнтиру в сфері реалізації цифрових інновацій.

Планується запуск декількох пілотних проектів з розгортання рішень компанії Cisco «Smart + Connected City» на основі платформи «Cisco Kinetic»:
 

  •     Інтелектуальне вуличне освітлення;
  •     Інтелектуальне вимірювання якості повітря;
  •     Елементи інтелектуальної транспортної системи;
  •     Створення мережі передачі даних на базі технології LoRaWan для збору свідчень лічильників і даних різного роду датчиків;
  •     Відстеження наявності вільних місць для паркування.


Реалізація пілотних проектів продемонструє потенційну можливість розгортання конкретних рішень в масштабі всього міста.

    «Ми активно працюємо по« Smart City »більш ніж в ста містах світу, в тому числі мегаполісах. Харків як раз на тому етапі розвитку, коли є всі складові, де ми можемо бути ефективним партнером і експертом », - заявив журналістам Маркус Віссман.

Геннадій Кернес зазначив, що компанія Cisco - безумовний світовий лідер в питанні інформаційних технологій, і Харківська міська рада повсюдно використовує його мережеві і програмні можливості, починаючи з 2003 року. «Документ, який ми підпишемо сьогодні, виводить нас на новий рівень - це інтелектуальне управління процесами життєдіяльності Харкова. В активі Cisco великий досвід такої роботи, зі свого боку ми впевнені, що в нашому місті вже створена для нього якісна стартовий майданчик - з ресурсами, кадровим потенціалом і бажанням рости », - зазначив міський голова.

Компанія Cisco в найближчі два роки сприятиме фахівцям комунального підприємства «Міський інформаційний центр» в реалізації концепції «Розумне місто», розробці та управлінні інформаційним центром, поділиться досвідом з розробки стандартів для Центру обробки даних на основі практичного досвіду з реалізації комплексних проектів ЦОД для державних і муніципальних структур.

 

Зовнішні новини